Uzmanlık Alanları

Kula hukuk bürosu olarak dinamik kadromuz ile uzun yıllardır müvekkillerimize danışmanlık ve avukatlık hizmeti sağlamaktayız. Müvekkillerimize en iyi şekilde hizmet sağlamak adına Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından alanında uzman hukuk büroları ile iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Akıcı şekilde İngilizce konuşan avukatlarımız ile her milletten müvekkillerimize her zaman en iyi çözüm yollarını sunuyoruz. 

Günümüzün hızla değişen dünyasında, işinizin tüm yönlerini anlayan ve etkili ve kararlı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olan alanında uzman avukatlara sahip olmak her zamankinden daha önemli durumdadır. Bunun bilincinde olduğumuz için müvekkillerimiz ile görüşerek hukuki uyuşmazlığın tespitini sağlıyor hem geçmişe yönelik risklerin belirlenmesi hem de yapılan tespitler doğrultusunda gelecekte doğabilecek risklerin yönetilmesi hususunda hukuki destek sağlıyoruz. Yalnızca Hukuk alanında değil işinizi etkileyen her alandaki değişiklikleri büyük bir dikkatle takip ediyoruz. Nitekim büromuzun önceliği her zaman müvekkillerimize en iyi hukuki desteğin sağlanması olmuştur.

Tüm bu sebeplerle büromuz Şirketler ve Ticari İşletme Hukuku, Gayrimenkul, İnşaat ve İmar Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ve Rekabet Hukuku alanlarında müvekkillerimizin hizmetindedir. Bu alalardaki hizmetlerimizi aşağıdan daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.