website logo

Kurumsal

Hakkımızda 

Kula Hukuk Bürosu, her biri kendi alanında uzman ortak ve kıdemli avukatlar, stajyerler ve yardımcı personeller, sürekli ve kısmi zamanlı danışman akademisyenler, Türkiye'de ve Dünya'nın farklı bölgelerinde partner bürolar ve uzmanlarla, ulusal ve uluslararası alanda, şirketlere, kurum ve kuruluşlar ile gerçek kişilere tam kapsamlı hukuki hizmet vermektedir.
 
Hayatın olağan akışı içinde ülkenin ve dünyanın değişen şartlarına uyum sağlamak hukuk biliminin en önemli unsurudur. Kula Hukuk Bürosu olarak öncelikli ilkemiz de bu değişime süratle uyum sağlamak, daima yenilikçi olmak ve güncel kalmaktır.
 
Bu özellikler ve ilkeler ışığında müvekkillerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti veren Kula Hukuk Bürosu, müvekkillerinin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda daima yaratıcı ve çözüm odaklı çalışmaktadır.
Sitemiz üzerinden size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi ziyaret ettiğiniz sürece Çerez ve Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metnimizi kabul etmektesiniz.