KVKK

www.kulahukuk.com/iletisim bölümündeki iletişim formu vasıtasıyla bize ulaşmak amacıyla söz konusu alana yazdığınız isim, soy isim, e-posta adresi ve tarafımıza aktaracağınız konu içerisinde belirtmiş olduğunuz kişisel verileriniz Kula Hukuk Bürosu güvencesiyle işlenmektedir. Kula Hukuk Bürosu, işlenen tüm kişisel veriler bakımından Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında veri sorumlusudur. 

Kişisel verileriniz, iletişim formu altında bulunan onay kutucuğunu işaretlemeniz ve formu göndermek amacıyla yerleştirilen butonu tıklamanız suretiyle, elektronik ortamda, kanuna uygun şekilde büromuzun meşru menfaatine yönelik hukuki sebebe dayalı olarak toplanıp işlenmektedir. Burada anılan kişisel verileriniz, bu aydınlatma metnini ve ayrıca rıza metnini elektronik ortamda onaylamanız halinde hukuken işlenebilir kabul edilir. 

Kişisel Verilerinizin İşlenme Amaçları, Kişisel Verilerinizin Kimlere Hangi Amaçla Aktarılacağı, Kişisel Verilerinize Erişim Hakkı ve Düzeltme Talepleri ve kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye aşağıda bulunan Web Site İletişim Formu Aydınlatma Metni'nden ulaşabilirsiniz.

Bununla birlikte işlenen verileriniz ile ilgili olarak bizimle iletişime geçebilir, İlgili mevzuatta öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteyebilirsiniz. Yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak için kimliğinizin tespit edilebilmesi için gerekli bilgiler ve kullanmak istediğiniz hakka ilişkin açıklamalarınız ile birlikte ve konunun 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili olduğunu açıkça belirtmek suretiyle "Adalet Mahallesi, 1593/1 Sokak No:65 D:7 Manavkuyu ​​​​Bayraklı İzmir" adresine ıslak imzalı talebinizi iletebilir yahut [email protected] adresine e-posta mail gönderebilirsiniz. Hafta içi 09:00-17:30 saatleri arasında 02324350604 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve haklarınızı kullanmak için taleplerinizi iletmemizde yukarıdaki işlemlerde size yardımcı olmamızı isteyebilirsiniz.