Genel

Kula hukuk bürosu olarak dinamik kadromuz ile uzun yıllardır müvekkillerimize danışmanlık ve avukatlık hizmeti sağlamaktayız. Müvekkillerimize en iyi şekilde hizmet sağlamak adına Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından alanında uzman hukuk büroları ile iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Akıcı şekilde İngilizce konuşan avukatlarımız ile her milletten müvekkillerimize her zaman en iyi çözüm yollarını sunuyoruz. 

Büromuz Şirketler ve Ticari İşletme Hukuku, Gayrimenkul, İnşaat ve İmar Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ve Rekabet Hukuku alanlarında müvekkillerimizin hizmetindedir.

15 yıllık tecrübemiz ile birlikte hem hukuk davaları hem de ceza davalarında müvekkillerimize hukuki destek sağlıyoruz. Müvekkillerimize davanın açılması aşamasından karşılıklı dilekçelerin verilmesi, ön inceleme, tahkikat, tahkikatın sona ermesi ve sözlü yargılama ve son olarak hüküm aşamasına kadar en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. 

Hukuk alanına ilişkin bilgi edinmek için sitemizde bulunan makalelerimizi inceleyebilir yahut büromuz ile iletişime geçerek yardım isteyebilirsiniz.